Makuhy Str., Ivano-Frankivsk, Ukraine
Phone: +380 68 144-88-66

Manufacturer of metal tile
and roof profile

ТОВ «Будсервіс-ІФ» — завод покрівельних матеріалів, виробник металочерепиці, металопрофілю та профнастилу, який працює на українському ринку з 2004 року. За цей період завод пройшов значний еволюційний шлях розвитку, продовжує динамічно розвиватись, постійно розширює свою присутність в інших регіонах України. На Івано-Франківщині завод серед лідерів, у Львівській, Київській, Херсонській областях  не перший  рік успішно працюють офіційні представництва, в ряді інших областей і міст також є надійні представники та партнери заводу. В планах — подальше розширення географії присутності продукції заводу.

Потужності заводу оснащені сучасним польським обладнанням ConceptStal. Лінії заводу, на яких прокатується металочерепиця, металопрофіль та профнастил, систематично проходять технічний нагляд. Разом це забезпечує високу якість готової продукції та відмінні характеристики в процесі монтажу. 

Будучи заводом-виробником, пропонуємо адекватні конкурентні ціни, повну комплектацію покрівлі  та стислі терміни виконання замовлень. Вся продукція сертифікована та супроводжується гарантійним терміном експлуатації протягом 10 років.